SKŁAD

 Patrycja – wokal

Wokalistka, absolwentka edukacji muzycznej, nauczycielka muzyki. Swoją pasję realizuje w różny sposób, nie tylko śpiewa, ale i stara zarazić miłością do muzyki młodsze pokolenia. Posiada bogate doświadczenie muzyczne – solo, w chórach i mniejszych zespołach wokalnych. Najlepiej czuje się na scenie, zarówno w roli wokalistki, jak i konferansjerki. Jej charyzmatyczna osobowość sceniczna sprawia, że uwielbia kontakt z publicznością, z którą na każdym występie nawiązuje doskonałą relację.

 

 

 

 Piotr – gitara / wokal

Gitarzysta z piętnastoletnim doświadczeniem studyjnym oraz scenicznym. Występował w różnych formacjach rockowych. Obecnie promuje swoją solową twórczość, uczy gry na gitarze oraz pasjonuje się inżynierią dźwięku. Jest laureatem ogólnoświatowego, gitarowego konkursu Next Bendnote Talent w Paryżu oraz kilku ogólnopolskich m.in. VGS i DBZ Guitars na najlepsze solówki gitarowe.

 

 

 

 

 Mateusz – klawisze

Pianista pełen pozytywnej energii. Swój warsztat szkoli od najmłodszych lat u profesjonalistów. Liczne występy sceniczne umożliwiły zdobycie niemałego doświadczenia, które pozwala mu za pośrednictwem dźwięków przekazywać niezwykłe emocje słuchaczom. Zawiłe partytury i aranże to jego żywioł, a inspiracje zaczerpnięte z nowoczesnej muzyki jazzowej pozwalają mu puścić wodzę fantazji w nawet mało skomplikowanych kompozycjach.

 

 

 

 

Piotr – gitara basowa

Basista związany ze sceną od wielu lat. Ma za sobą doświadczenie zdobyte na licznych przeglądach i festiwalach muzycznych na terenie całego kraju. Grywał na jednej scenie z takimi zespołami jak TSA, Hunter czy Kat. Dobrze czuje się w klimatach bluesowych i rozrywkowych jednak najbliższy jest mu rock’n’roll.

 

Szymon – perkusja

Abslowent Akademii Muzycznej na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o Specjalizacji: Instrumentalistyka. Otwarty na nowe doświadczenia – na swoim koncie posiada liczne występy na przeglądach muzycznych, koncerty w filharmonii z orkiestrą symfoniczną jak i na przeróżnych scenach w przeróżnych składach. Ceni sobie odbiór muzyki przez widza. Znajomością instrumentu dzieli się z innymi, prowadząc dynamiczne zajęcia dla osób w każdym wieku.